Гройсман Владимир Борисович, Украина

Перейти вниз

Гройсман Владимир Борисович, Украина Empty Гройсман Владимир Борисович, Украина

Сообщение автор Admin в Ср Окт 07, 2015 10:01 pm

Спойлер:
Председатель Верховной Рады VIII созыва

Дата рождения: 20.01.1978

Веб-портал правительства Украины

Сайт Верховной Рады

Место рождения, образование. Родился в Виннице. В 1983 году семья переехала в Вишенку. В 2003 году Владимир Гройсман окончил Межрегиональную академию управления персоналом по специальности "юриспруденция". В 2010 году окончил Национальную академию государственного управления при президенте Украины, став магистром по специальности "управление общественным развитием" и специализацией "управление на региональном и местном уровнях".

Карьера. Трудовую деятельность начал с 1992 года, в возрасте 14 лет, слесарем на МП Школьник.


В августе 1994 года Владимир Гройсман назначен коммерческим директором частного малого предприятия ОКА.

С ноября 1994 года работал на должности коммерческого директора частного предприятия Юность.

В 2002 году был избран депутатом Винницкого городского совета по избирательному округу №29. Был заместителем главы постоянной депутатской комиссии по вопросам прав человека, законности, депутатской деятельности и этики.

В ноябре 2005 года - секретарь Винницкого городского совета. Принял присягу должностного лица местного самоуправления.

С 25 ноября 2005 года - исполняющий обязанности городского головы города Винница.

26 марта 2006 года, в возрасте 28-ми лет, Владимир Гройсман был избран Винницким городским головой.

В 2010 году выдвинут политической партией Совесть Украины на выборы городского головы. 31 октября 2010 года с рекордной для городских голов областных центров Украины поддержкой - 77,81% голосов, Владимир Гройсман переизбран городским градоначальником.

С 27 февраля - 27 ноября 2014 года - вице-премьер-министр по региональной политике - министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины.

В ходе Крымского кризиса Владимир Гройсман призвал жителей АРК не участвовать в незаконном референдуме 16 марта. Также он высказал мнение о том, что произошедшее в Крыму является ничем иным, как военной агрессией и посягательством на территориальную целостность Украины.

В июле 2014 года Владимир Гройсман возглавил правительственную комиссию по расследованию причин авиакатастрофы самолета Boeing 777 авиакомпании Malaysia Airlines под Донецком.

27 ноября 2014 года - назначен председателем Верховной Рады VIII созыва. За соответствующее решение проголосовали 359 народных депутатов.

Доходы. Задекларировал за 2012-й год 827 тысяч гривень дохода и около 400 тысяч на банковских счетах.

Регалии. Вице-президент Ассоциации городов Украины по вопросам жилищно-коммунального хозяйства. Владимир Гройсман награжден орденами "За заслуги" ІІ и ІІІ степени (2011), Кавалерским крестом ордена заслуг Республики Польша.

Семья. Женат. Супруга - Елена Ивановна Гройсман. Воспитывает двух дочерей (Кристину и Ирину) и сына (Давида)
http://file.liga.net/person/68990-groysman-vladimir.html
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Гройсман Владимир Борисович, Украина Empty Re: Гройсман Владимир Борисович, Украина

Сообщение автор Admin в Ср Окт 07, 2015 10:03 pm

https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/posts/311424672359787

Ми зробили ще один крок до відкритості Верховної Ради. Сьогодні на офіційному сайті парламенту було розміщено інформацію про керівництво Апарату і керівників структурних підрозділів, включно з деклараціями про доходи.
Знайти на сайті ці дані можна натиснувши у меню на головній сторінці кнопки: Головна – Склад і структура - Апарат ВР. Далі висвітлиться список підрозділів (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_aparat) і ви матимете можливість обрати той, який вас цікавить.
Таким чином ми продовжуємо реформу парламенту, одне з ключових завдань якої – зробити інформацію про діяльність Верховної Ради максимально доступною для громадськості.
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Гройсман Владимир Борисович, Украина Empty Re: Гройсман Владимир Борисович, Украина

Сообщение автор Admin в Пт Окт 09, 2015 5:41 pm

Постанову, яку сьогодні вносила Ольга Червакова про заборону перевірки ЗМІ під час виборчої кампанії і яку не змогли проголосувати у залі, ми оформимо наступним чином.

Я звернусь з офіційними листами від імені Голови українського Парламенту до Голови ДФС, Нацради та Прем’єр-Міністра. І у них буде зафіксована пропозиція Верховної Ради про те, щоб не проводити у ці тижні жодних перевірок засобів масової інформації.

А якщо, не дай Боже, такі перевірки будуть, то ми зробимо виїзне засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики в тому медіа і обов’язково з’ясуємо, хто намагається тиснути на свободу слова.

Сьогодні ж я підпишу це звернення.
https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/photos/a.149490445219878.1073741829.149481385220784/311825522319702/?type=3
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Гройсман Владимир Борисович, Украина Empty Re: Гройсман Владимир Борисович, Украина

Сообщение автор Admin в Сб Окт 10, 2015 6:32 pm

Підсумки пленарного тижня, 6-8 жовтня
http://www.slideshare.net/volodymyrgroysman/68-53769214

Спойлер:
1. ЗАКОНОПРОЕКТИ прийняті в цілому за 06.10.15-08.10.15
2. в сфері соціального захисту
3. 2356а Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення строків військової служби за контрактом) Встановлено строк військової служби в календарному обчисленні 6 місяців для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які вислужили під час дії особливого періоду не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію. Строк проходження військової служби для таких військовослужбовців може бути продовжено за новими контрактами на строк 6 місяців. 2022а Про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту родин Небесної Сотні Визнано сім'ї осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, особами, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Встановлено, що відповідний статус та державні соціальні гарантії не поширюються на сім’ї працівників міліції, осіб, які проходили службу в правоохоронних органах спеціального призначення, військовослужбовців внутрішніх військ, Збройних Сил України та інших військових формувань, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних при виконанні службових обов’язків, пов’язаних з подіями Революції Гідності. в сфері соціального захисту
4. у сфері оборони та відновлення інфраструктури території України
5. 2389 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства Викладено у новій редакції склад злочину «Найманство», передбачений ст. 447 Кримінального кодексу України. Визначено порядок укомплектування Збройних Сил України іноземцями та особами без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, правові й соціальні умови перебування їх на військовій службі, складення ними військової присяги. 2550а Про внесення зміни до пункту 24 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо перерозподілу видатків місцевих бюджетів тимчасово окупованих територій) Встановлено, що виконання державного бюджету та місцевих бюджетів у населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України, здійснюється з урахуванням того, що до повернення територій під контроль державної влади кошти відповідних місцевих бюджетів, що обліковуються на рахунках в Казначействі України, за рішенням Кабінету Міністрів України та у визначеному ним порядку можуть зараховуватися до спеціального фонду обласних бюджетів відповідно Донецької та Луганської областей із спрямуванням на відновлення пошкоджених (зруйнованих) об’єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем забезпечення життєдіяльності на території Донецької та Луганської областей, а також на соціально-економічний розвиток таких областей. у сфері оборони та відновленняінфраструктуритериторії України
6. у сфері міжнародних відносин
7. 3123 Про Звернення Верховної Ради України до держав-партнерів (демократичних держав світу) та міжнародних організацій щодо намірів проведення незаконних виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей Верховна Рада України закликала демократичні держави світу та міжнародні організації звернути особливу увагу на зухвалі дії Росії та підтримуваних нею бойовиків щодо намірів проведення незаконних виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей. Верховна Рада вимагає відновлення територіальної цілісності України, включаючи Автономну Республіку Крим, згідно з резолюцією Генеральної асамблеї ООН 68/262 від 27 березня 2014 року та закликає Раду Безпеки Організації Об’єднаних Націй та Ради Європейського Союзу прискорити розгляд звернення Українського Парламенту від імені України від 17 березня 2015 року стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки. 0061 Про приєднання України до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей Україна приєдналася до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей на умовах, визначених його Статутом. Набуття Україною членства у цьому Центрі сприятиме об’єднанню зусиль Сторін щодо збереження і відновлення культурних цінностей у світовому масштабі шляхом ініціювання, розвитку, надання сприяння та підтримки умов для такого збереження і відновлення. у сфері міжнароднихвідносин 0062 Про прийняття Поправок до статей 25 і 26 Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер Прийнято поправки до Конвенції стосовно надання державам – членам ООН, розташованим поза межами регіону Європейської економічної комісії, можливості приєднання до цієї Конвенції за умови одержання відповідної згоди Наради Сторін. Прийняття поправок надасть можливість зазначеним державам стати Сторонами Конвенції та має позитивно вплинути на стан охорони та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер.
8. у сфері прозорості фінансування політичних партій
9. 2123а Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції Передбачено умови і порядок прямого державного фінансування політичних партій; за Національним агентством з питань запобігання корупції закріплено здійснення контролю за додержанням політичними партіями вимог законодавства щодо фінансування їхньої діяльності; врегульовано питання сплати внесків фізичними та юридичними особами на користь політичних партій; встановлено і посилено адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення порядку надання або отримання державного фінансування статутної діяльності політичних партій, порушення встановленого порядку або строків подання фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду, звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, а також порушення порядку фінансування політичної партії. 2138а Про внесення зміни до статті 87 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування політичних партій) До видатків, що здійснюються з Державного бюджету України, віднесено державне фінансове забезпечення політичних партій у формах, визначених законом. у сфері прозорості фінансуванняполітичнихпартій
10. у сфері оновлення органів прокуратури
11. Щодо визначення представників Верховної Ради України до складу комісій з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на заняття адміністративних посад у місцевих прокуратурах До складу Дніпропетровської конкурсної комісії призначено таких представників: Анатолій Шибко, Ярослав Рябій, Костянтин Усов. До складу Київської конкурсної комісії призначено таких представників: Сергій Власенко, Роман Романюк, Олександра Яценко. До складу Львівської конкурсної комісії призначено таких представників: Іван Крутько, Денис Монастирський, Тарас Юрик. До складу Одеської конкурсної комісії призначено таких представників: Владислав Голуб, Артем Ільюк, Олександр Остапенко. До складу Харківської конкурсної комісії призначено таких представників: Владислав Буха
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Гройсман Владимир Борисович, Украина Empty Re: Гройсман Владимир Борисович, Украина

Сообщение автор Admin в Пн Окт 12, 2015 10:01 pm

https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/posts/312706385564949
Розпочався тиждень роботи у комітетах. Нагадаю, що у Верховній Раді зараз знаходиться близько двох тисяч законопроектів. Минулого тижня я дав доручення якнайшвидше їх розглянути і визначити першочергові та невідкладні. Особливу увагу необхідно приділити 70 пріоритетним законопроектам із Плану законодавчого забезпечення реформ, які парламент має прийняти до кінця поточної сесії.
Сьогодні два дуже важливих законопроекти із цього списку розглядалися під час круглого столу на тему "Реформа держкомпаній в Україні: актуальні питання корпоративного управління". Це проекти №3062 та № 2319а. Перший дозволить зробити діяльність державних підприємств більш прозорою, підконтрольною громадськості, а отже більш ефективною. Він зобов’яже державні підприємства здійснювати обов’язковий річний аудит, оприлюднювати фінансову звітність та забезпечить участь незалежних експертів у наглядових радах цих підприємств. Другий законопроект удосконалить процес приватизації державного майна. Зробить його прозорим та відкритим.
Завтра Комітетом з питань освіти і науки планується розгляд ще одного проекту закону, який входить до плану законодавчого забезпечення реформ - "Про наукову і науково-технічну діяльність"
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Гройсман Владимир Борисович, Украина Empty Re: Гройсман Владимир Борисович, Украина

Сообщение автор Admin в Вс Окт 18, 2015 4:40 pm

Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Гройсман Владимир Борисович, Украина Empty Re: Гройсман Владимир Борисович, Украина

Сообщение автор Admin в Пн Окт 19, 2015 5:27 pm

https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/videos/314421995393388/
Відсьогодні ми розпочинаємо оприлюднювати всі депутатські запити на офіційному сайті Верховної Ради. Раніше ця інформація була закритою і ми всі бачили на власні очі, як дехто перетворив цей інструмент на бізнес. Це абсолютно неприпустимо, тому діяльність народних депутатів має бути максимально відкритою і публічною.

Окремо хотів би торкнутися також депутатських звернень. Законом не передбачена їхня реєстрація. Я підготую законопроект, який зобов’яже депутатів реєструвати звернення, але, крім того, сьогодні ж направлю листа всім народним обранцям з проханням самостійно їх реєструвати. Кожен сумлінний депутат повинен бути зацікавлений у тому, щоб інформація про його діяльність була доступна суспільству.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/pkg_depzap.search_form
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Гройсман Владимир Борисович, Украина Empty Re: Гройсман Владимир Борисович, Украина

Сообщение автор Спонсируемый контент


Спонсируемый контент


Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения