Обращение к Киевлянам.

Перейти вниз

Обращение к Киевлянам. Empty Обращение к Киевлянам.

Сообщение автор Admin в Вс Окт 11, 2015 9:11 pm

Одним из направлений Вече может быть активное обсуждение Жизни Региона. В данном случае Киева.
Думаю, что обсуждение этой Статьи, Решение и Реакция Народа на действия Чиновников, будут молниеносными. Smilehttps://www.facebook.com/olena.yeskina/posts/10207688020706872
Спойлер:
ДО НЕГАЙНОЇ УВАГИ КИЯН ТА ЗМІ! (дуже прошу перепост)
SOS: найунікальніший будинок із зміями та каштанами на Великій Житомирській, 32 у величезній небезпеці!!!
Вчора, 9 жовтня, Київрада ледь не віддала земельну ділянку під зазначеним будинком-пам'яткою архітектури місцевого значення 1911-1912рр. (перебуває у державному реєстрі, охоронний номер 316) недобросовісному власнику будівлі, який СВІДОМО довів пам'ятку до АВАРІЙНОГО СТАНУ!
Недобросовісний власник - ТОВ "АКВАПЛАЗ" з 2010 року ухиляється від виконання охоронного договору, незважаючи на багаточисленні вимоги управління охорони культурної спадщини та рішення суду щодо стягнення за це штрафу 170 000 грн. Жодних сумнівів, мета Акваплазу - заволодіння земельною ділянкою 0,1006га, розташованої під унікальною будівлею, в межах буферної зони Софії Київської та на території заповідника "Стародавній Київ" та, очевидно, подальша її забудова.
Реалізується типова схема, коли, отримавши земельну ділянку, забудовник має можливість довести, що пам'ятка не підлягає ремонту та має бути знесена або отримати дозвіл на її реконструкцію/перебудову (спотворення)
Вразила позиція багатьох депутатів, які, незважаючи на викладені мною аргументи, кричали "Голосуємо! Голосуємо!", а також позиція голови земельної комісії В. Прокопіва та директора департаменту земельних ресурсів - Поліщука, які намагалися переконати депутатів віддати ділянку недобросовісному власнику в оренду на 15 (!) років, мотивуючи необхідністю поповнювати бюджет столиці орендною платою!!!
Зазначене питання, з величезним скандалом, вдалося зняти (щиро дякую тим колегам, які підтримали), але не маю жодних сумнівів, що скоро воно з'явиться у порядку денному знов!
Я зірвала це голосування буквально в останній момент, на сесії. Але ЯКИМ ЧИНОМ це питання на сесію потрапило: як воно пройшло земельну комісію та комісію по культурі, невже ці комісії його погодили???
Неодноразово зверталася до прокуратури та правоохоронних органів з вимогою порушити кримінальну справу проти недобросовісного власника, а київській владі розпочати процес повернення унікальної будівлі до комунальної власності через невиконання власником чинного законодавства та своїх безпосередніх обов'язків! Зазначена вимога була спрямована також від нашої робочої групи при комісії по культурі. На жаль, поки тиша...
Лише надання цьому факту максимальної публічності може врятувати нашу безцінну пам'ятку від знищення!
P.S. Я зараз з'ясовую кому належить ТОВ "Акваплаз" та яким чином відбулося відчуження будівлі до приватної власностіі зазначеного підприємства (раніше, до 2010 року пам'ятка знаходилася у користуванні органів внутрішніх справ). Відповідно до ще неперевіреної інформації ТОВ "Акваплаз" може належати Андрію Матюха та Валентину Ісаку (останній є екс-президентом будівельної корпорації "Столиця" та з 2011 року нібито перебуває у міжнародному розшуку за організацію привласнення майна рядом осіб в особливо великих розмірах через зловживання службовим становищем)
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения