початок діяльності експертної групи

Перейти вниз

початок діяльності експертної групи Empty початок діяльності експертної групи

Сообщение автор Admin в Ср Окт 14, 2015 7:06 pm

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1644589469091178&id=100006204226091
Прошу любих друзів і шановних читачів поширити інформацію про початок діяльності експертної групи, яка здійснюватиме громадську перевірку кандидатів на посади в органах прокуратури.
Як відомо, у липні 2015 року набув чинності новий Закон України «Про прокуратуру», розроблений під керівництвом Портнова, внесений у Верховну Раду в листопаді 2013 року президентом Януковичем і прийнятий 14 жовтня 2014 року на вимогу президента Порошенка.
Згідно з цим витвором, змінюється порядок призначення прокурорів – зокрема запроваджується конкурс серед кандидатів на адміністративні посади. Звісно, подібні новації не мають жодного відношення до реформування органів прокуратури: для справжніх реформ треба не ліжка в борделі пересувати й не влаштовувати набір дівчаток за конкурсом, а припиняти надання сексуальних послуг.
Тим не менш, впродовж кількох найближчих місяців в органах прокуратури буде панувати безлад, який громадськість зможе використати для того, щоби домогтись звільнення з прокуратури найбільш одіозних особистостей. Задля цього сформована група експертів, яка має проаналізувати інформацію з відкритих джерел щодо кандидатів у прокурори та передати її в комісію, що займатиметься відбором майбутніх прокурорів.
На сторінці цієї експертної групи в Фейсбуці
https://www.facebook.com/novaprokuratura
буде регулярно висвітлюватись перебіг громадської перевірки.
Враховуючи, що йдеться не про спецперевірку, яка може відбуватися лише в передбаченому законом порядку уповноваженими на це особами з використанням закритих баз даних, громадська перевірка кандидатів передбачає:
- дослідження інформації на особу з відкритих джерел у ЗМІ, розміщених коментарів, дослідження Єдиного реєстру судових рішень тощо. Отримана інформація зможе надати відомості щодо причетності особи-кандидата, зокрема, до участі в резонансних справах.
- дослідження інформації з відкритих баз даних майном і співставлення такої інформації з декларацією кандидата про доходи.
- узагальнення зібраної інформації та підготовка довідки щодо оцінки відповідності встановленого реального майнового стану кандидата з поданою ним декларацією; участі кандидата у «справах Майдану» та інших справах, що здобули суспільний резонанс; іншої інформації, яка могла би становити інтерес в контексті можливого призначення певного кандидата на посаду прокурора.
Прізвища кандидатів на місця у прокуратурах та їхні рейтинги за підсумками попередніх етапів відкритого конкурсу опубліковано на сайті Генеральної прокуратури України.
http://www.gp.gov.ua/ua/reforms…
З огляду на викладене експертна група звертається до всіх громадян з проханням ознайомитись з цим переліком та надати інформацію щодо одіозних претендентів на прокурорські посади. Інформацію можна повідомляти шляхом розміщення коментарів на сторінці громадської перевірки, електронною поштою на адресу
stopcorruption015@gmail.com
та безпосередньо мені в особистому листування.
Долучайтеся!
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения