Насіров Роман Михайлович, Украина

Перейти вниз

Насіров Роман Михайлович, Украина Empty Насіров Роман Михайлович, Украина

Сообщение автор Admin в Чт Окт 15, 2015 5:00 pm

Спойлер:
Народився в місті Києві ( 3 березня 1979 )
Громадянин України, за національністю – азербайджанець.
Освіта:
Закінчив Чернігівський державний інститут економіки та управління за спеціальністю «Фінанси» (2000)
Закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (2001)
Отримав диплом МВА Університету Східного Лондону за спеціальністю фінанси та «міжнародний менеджмент» (2003)
Досвід роботи:
Керуючий директор торгівлі цінними паперами компанії Concorde Capital (2008-09)
СЕО з торгівлі цінними паперами підрозділу Центральної і Східної Європи в компанії Renaissance Capital (2009-2012)
Заступник голови правління «Державної продовольчої зернової корпорації України» (2013-2014)
Обраний депутатом ВРУ VIII скликання обраний по загальнодержавному багатомандатному округу, № 51 у списку партії «Блок Петра Порошенка» (листопад 2014 року).
Голова комітету ВРУ з питань податкової та митної політики (2014-2015)
Голова Державної фіскальної служби України ( 5 травня 2015 року - по теперішній час)
Сім’я:
Одружений, виховує двох синів.
Цікава інформація:
В компанії Renaissance Capital Насіров працював разом з колишнім головою ДФС Ігорем Білоусом;
Автор законопроектів про збільшення рентних платежів для видобувних компаній, наприклад таких як ПАТ «Укрнафта» (Коломойський), «Метінвест» (Ахметов, Новинський), ДП «Укргаздобича»;
Источник материала, интернет ресурс "Протокол": http://protokol.com.ua/ua/nasirov_roman_mihaylovich/
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Насіров Роман Михайлович, Украина Empty Re: Насіров Роман Михайлович, Украина

Сообщение автор Admin в Чт Окт 15, 2015 5:04 pm

http://nashigroshi.org/2015/10/15/u-hlavy-dfs-nasirova-znajshlasya-sche-odna-ne-zadeklarovana-kvartyra-v-londoni-dokumenty/

У глави ДФС Насірова знайшлася ще одна не задекларована квартира в Лондоні (документи)
15 жовтня 2015

Очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров має ще одну квартиру у Лондоні, яку не вказав у своїй декларації про доходи за 2014р. Про це стало відомо з витягів із Британського реєстру нерухомості.
Йдеться про квартиру №22 в будинку Фоллоуфілд по вулиці Леннокс Роуд в Іслінгтонзькому Боро Лондона (район на півночі міста, далеко від центру однак входить у т.з. Внутрішній Лондон).
Згідно з витягами із британського майнового реєстру, права на цю квартиру регулюються двома типами власності – «freehold» і «leasehold».
В сучасному англійському праві «freehold» – це володіння нерухомим майном (землею та будівлями на ній) на правах абсолютної власності. Іншими словами – це повна власність, без обмежень в часі, без обмежень щодо користуванням майном, а також і повна відповідальність за нього, як то утримання й ремонт.
Згідно з витягом, власником права «freehold» на весь будинок, в котрому знаходиться квартира, є громада району: офіційно це зазначено як «мер і жителі Іслінгтонзького Боро Лондона» (англ. «The Mayor and Burgesses of the London Borough of Islington»).
Разом з тим, згідно з другим витягом, власником права «leasehold» на вказану квартиру є Роман Насіров. Оформлене це право було в 2005 р., заплатили за нього £120 000, і як свідчить витяг, ці кошти були взяті в кредит у банку HSBC Bank PLC.
«Leasehold» – це право тимчасової власності, дещо схоже на довготривалу оренду (зазвичай від 40 до 125 р.) З практичної точки зору людина, котра викупила право «leasehold», вважається реальним власником і розпоряджається майном, як своїм – однак із деякими відмінностями стосовно часу, прав і зобов’язань. Так, «абсолютним власником» майна лишається власник права «freehold», т.з. лендлорд, і по закінченню терміну договору майно повертається в його розпорядження. Обмеження щодо користування зазвичай передбачають необхідність узгоджувати з лендлордом будівельні роботи, хоча натомість лендлорд лишається відповідальним за утримання даху/ фасаду/ парадного/ ліфтів. Викупивши право «leasehold», залежно від умов договору, лендлорду можуть доплачувати за землю, страховку, утримання саду й прибудинкової території, ремонти і т.д. Якщо приватні будинки зазвичай продають повністю – з правом «freehold» , то квартири частіше продають з правом «leasehold».
Нагадаємо, згідно з офіційною біографією Насірова, на час придбання цієї нерухомості він працював у приватних міжнародних компаніях: директор з розвитку бізнесу фінансових продуктів «Рид Бізнес Інформейшн», директор з розвитку бізнесу в країнах СНД «ДжиРЄс Капітал Маркетс», голова з розвитку бізнесу в країнах СНД «Кантор Фитцджеральд – БиДжиСи».
У той же час Насіров мав і свій приватний бізнес у Лондоні: у 2005р. він разом з батьком заснував тут компанію «Nasirov LLP». Контактною адресою Романа Насірова як засновника цієї компанії у британському реєстрі була вказана ця сама квартира на Леннокс Роуд. Фірма була ліквідована у 2009 р., коли Насіров повернувся працювати в Київ.
Окрім того цю ж адресу на Леннокс Роуд Насіров вказував при оформленні у 2007 р. договору на купівлю іншої нерухомості в Лондоні – квартири №5 у будинку по вулиці Лаймхарбор 3, тієї самої, дані про котру оприлюднив у вересні екс-заступник Насірова по ДФС Костянтин Лікарчук. Про це свідчить копія договору, яка є в розпорядження «Наших Грошей».
Нагадаємо, що після оприлюднення Лікарчуком витягу на квартиру на Лаймхарбор, Роман Насіров в ефірі «Шустер Лайф» запевняв, що не має квартири у Лондоні. Дослівно глава ДФС сказав таке: «Квартира в Лондоні не є моєю власністю і моя декларація була заповнена у відповідності до законодавства України».
Згідно з текстом договору, право Насірова на цю квартиру на Лаймхарбор було оформлено у вигляді «leasehold», а точніше «shared ownership underlease» (дослівно – пайова власність на основі (суб) оренди).
«Shared ownership lease» це специфічний вид «leasehold», який передбачає викуп у лендлорда частки (паю) майна. При цьому покупець виплачує частину вартості квартири, наприклад половину чи третину, а за другу частину нерухомості, котра лишилася у власності лендлорда, сплачує йому оренду. Водночас у покупця лишається право з часом викупити решту, відтак подібним типом «leasehold» користуються ті, хто не може дозволити собі одразу виплатити повну вартість нерухомості.
Згідно з договором, Насіров сплатив третину від вартості квартири (£96 тис від загальної £275 тис), і мав сплачувати щорічно іще по £8 250.
Нагадаємо, згідно із затвердженою формою подачі декларації про доходи, Насіров зобов’язаний надати інформацію про все майно, що «перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта». Однак у декларації чиновника за 2014 р. у відповідному розділі про нерухомість – стоять прочерки.
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 572
Дата регистрации : 2015-10-06
Возраст : 51
Откуда : Киев

http://ndvv.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения